KONST / Litografier / Färgserigrafi 13789338
nr 1378 9338
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 66/75, daterad 1976, oramat löst blad. Motivet: ca 71x50 cm. Bladets mått: ca 106x79 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:23:56
11/2 19:59:40
600 kr
15/2 19:18:35
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe